1. Společnost

VYUŽIJTE NÁŠ NOVÝ KEYBOX

Samoobslužný automat dostupný 24/7, který pro Vás zajistí maximální flexibilitu

V pražské pobočce Toyota Louwman jsme pro Vás připravili novinku - samoobslužný automat KEYBOX, který Vám umožní vyzvednutí zakázky bezkontaktně - tedy bez osobního kontaktu s našimi servisními techniky.

Automat je dostupný 24 hodin, 7 dní v týdnu a zajistí pro Vás maximální flexibilitu. Obsluha KEYBOX je velmi jednoduchá, intuitivní a rychlá. Můžete jej využít při vyzvednutí opraveného vozu, vyzvednutí vozu z autopůjčovny, přistavení vozu na servis či vrácení zapůjčeného vozidla. 

Keybox je umístěn po pravé straně u hlavního vchodu do budovy. Na displeji si vyberete požadovaný úkon: SERVIS: Přistavení vozidla na servis, SERVIS: Vyzvednutí vozidla ze servisu, nebo AUTOPŮJČOVNA: Vyzvednutí vozidla k zapůjčení, AUTOPŮJČOVNA: Vrácení zapůjčeného vozidla.

Při sepisování příjmu zakázky s naším technikem obdržíte číslo zakázky, které po Vás automat bude chtít v prvním kroku při vyzvednutí zakázky. Jakmile jej vyplníte, obdržíte na uvedený mobilní telefon PIN, který zadáte do automatu pro potvrzení Vaší identity. V případě, že se nejedná o zaplacený úkon, je nutné provést bezhotovostní platbu kartou. Následně se otevře trezorová schránka s klíči a potřebnými dokumenty (například faktura za opravu). Jakmile trezor zavřete, automaticky se odešle informace o dokončení celého procesu. 

Pokud budete mít při vyzvednutí zakázky jakýkoli problém s naším automatem, obraťte se prosím na naše techniky, kteří Vám poradí osobně (v pracovní době) nebo případně telefonicky/e-mailem (mimo pracovní dobu). 

V případě, že přivezete vůz do servisu (po předchozí domluvě s technikem), opět vyplníte číslo zakázky, případně zadáte pouze SPZ vozidla s Vašimi kontaktními údaji. Následně se otevře schránka, do které vložíte klíče od vozu a všechny potřebné dokumenty. Po zkontrolování schránku uzavřete a hned poté se automaticky odešle informace technikovi o přistavení vozu, který jej dojde nafotit, vyzvedne klíče s dokumenty, sepíše zakázkový list a kontaktuje Vás pro upřesnění detailů.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

Tým Toyota Louwman Praha